Cennik

Sprawdź aktualne atrakcyjne ceny usług dla firm
- ProNumerica Office

ZOBACZ WIĘCEJ

DOMICYL

12 miesięcy *

59,00zł

miesięcznie
oszczędzasz do
1080,00 zł
rocznie
roczny
abonament

DOMICYL

6 miesięcy *

79,00zł

miesięcznie
oszczędzasz do
840,00 zł
rocznie
półroczny
abonament

DOMICYL

3 miesiące *

99,00zł

miesięcznie
oszczędzasz do
600,00 zł
rocznie
kwartalny
abonament
* dla abonamentów 3, 6 i 12 miesięcznych płatność z góry, oszczędności skalkulowano przy założeniu miesięcznej opłaty abonamentowej na poziomie 149 zł w przypadku najmu trwającego krócej niż 3 miesiące.

OPCJE / DODATKOWE USŁUGI

powiadomienie mail'em o nadesłanej korespondencji
0,00 zł (w cenie)
zeskanowanie nadesłanej korespondencji i wysłanie mail'em
0,00 zł (w cenie)
wysłanie nadesłanej korespondencji pocztą lub kurierem
każdorazowo 4,90 zł
+ koszty przesyłki
dedykowany numer telefonu, odbieranie połączeń,
przekazywanie podstawowych informacji o kliencie /mini infolinia/
30,00 zł / mies
dedykowany numer faxu
20,00 zł / mies
* Wszystkie podane ceny są cenami netto
Wirtualne biuro atrakcyjne ceny usługi dla firm Jesteś przedsiębiorcą, posiadasz własną firmę lub spółkę, ale męczy cię prowadzenie biura, odbieranie telefonów i faksów? Może dopiero planujesz założenie własnej firmy, ale nie chcesz rejestrować działalności w miejscu zamieszkania? Nie masz możliwości wynajęcia biura lub jest to nierentowne? Chcesz ograniczyć koszty związane z prowadzeniem biura i zatrudnianiem pracowników? Skorzystaj z wirtualnego biura w Warszawie - oto nowoczesne i innowacyjne podejście do przedsiębiorczości, które pozwoli Ci rozwinąć skrzydła i umocnić pozycję Twojej firmy na rynku. Wirtualne biuro ma wiele zalet, a wśród nich jest zdecydowana minimalizacja kosztów związanych z działaniem firmy, jak również pozyskanie adresu w lokalizacji innej, aniżeli własny dom lub mieszkanie.

Dzięki usłudze wirtualnego biura już nie musisz martwić się o to, by Twoje biuro dobrze funkcjonowało, ale możesz zająć się naprawdę ważnymi kwestiami takimi, jak rozwój przedsiębiorstwa, czy też pozyskiwanie nowych klientów. Korzystając z usługi wirtualnego biura zostaniesz powiadomiony o nadesłanej korespondencji. W razie potrzeby korespondencja zostanie zeskanowana i przesłana mailowo lub dostarczona pod wskazany adres. E-biuro to idealne rozwiązanie dla tych, których charakter pracy nie zmusza do prowadzenia fizycznego biura.

Jeżeli często podróżujesz lub jesteś freelance'rem, pracujesz w terenie i nie potrzebujesz stałego miejsca, wirtualne biuro to strzał w dziesiątkę. Co ważne, rejestrując działalność pod danym adresem, nie musimy ujawniać swojego adresu zamieszkania. Aby wypromować firmę najlepiej zarejestrować ją pod adresem jaki oferuje ProNumerica Office. Adres wirtualnego biura możesz również umieścić na drukach firmowych, stronie internetowej, wizytówce lub innych materiałach reklamowych. Dogodna lokalizacja firmy bez konieczności płacenia wysokiego czynszu i zatrudniania pracowników do obsługi biura – takie rozwiązanie zdecydowanie pomoże Ci zaoszczędzić czas i pieniądze. Prowadzenie firmy lub przedsiębiorstwa to niełatwe zadanie, które wiąże się z wieloma wyzwaniami. ProNumerica Office zapewni pomoc zarówno małym i rozwijającym się firmom. Outsourcing biurowy to zaledwie niecałe 2% kosztów prowadzenia standardowego biura.