Promocje

Sprawdź aktualne okazje przygotowane specjalnie
dla Ciebie przez firmę ProNumerica Office

ZOBACZ WIĘCEJ

ADRESY DLA FIRM

Oferta promocyjna
Przyprowadź klienta
5% rabatu
* Wszystkie podane ceny są cenami netto
Outsourcing biurowy to innowacyjny i zdobywający coraz większą popularność sposób na zredukowanie wydatków, wypromowanie firmy lub spółki, a także skuteczne oddzielenie sfery biznesowej od sfery prywatnej. E-biuro to oferta dla osób, które pracują w terenie, często spędzają czas w podróży, a także są freelancerami. Korzystając z wirtualnego biura klienci mogą zarejestrować firmę pod naszym adresem, skierować na ten adres korespondencję, jak również przekierować tam rozmowy telefoniczne i faksy. Asystent prowadzący biuro natychmiast poinformuje klienta o czekającej na niego korespondencji, przekaże wiadomości, a w razie nagłej potrzeby zeskanuje i prześle mailowo dokumenty.

Wirtualne biuro atrakcyjne ceny usługi dla firm Wirtualne biuro to usługa idealna dla tych, którzy prowadzą nie tylko firmę o ugruntowanej pozycji, ale również dla tych, którzy dopiero założyli lub planują założyć własne przedsiębiorstwo, firmę lub spółkę. Założenie własnej działalności zawsze wiąże się z wieloma wyzwaniami i nieprzewidzianymi sytuacjami. Sprawdzone e-biuro zdecydowanie odciąży właściciela firmy, zdejmując z jego barków ciężar związany z zatrudnianiem pracowników, prowadzeniem standardowego biura, zajmowaniem się korespondencją oraz odbieraniem telefonów. Dzięki pomocy wirtualnego biura klient będzie mógł skupić się na pozyskiwaniu nowych kontrahentów, a także rozwijaniu działalności. Dzisiaj wirtualne biuro to rozwiązanie, z którego korzysta coraz większe grono klientów. Zdecydowaną popularnością cieszą się firmy, które oferują zarejestrowanie firmy lub spółki w atrakcyjnym miejscu. Klienci, którzy wybrali jeden ze znanych adresów w stolicy odnotowują znaczący wzrost popularności i zaufania względem firmy, a jednocześnie nie muszą ujawniać swojego prywatnego adresu. Adres biura wirtualnego może zostać wykorzystany na materiałach promocyjnych, folderach reklamowych, wizytówkach, jak również na stronie internetowej. Zarejestrowanie spółki w dogodnej lokalizacji bez konieczności płacenia wysokiego czynszu to strzał w dziesiątkę.

Korzystając z usług biura wirtualnego klienci dysponują szerokim wachlarzem możliwości. Wybierając lokalizację wirtualnego biura warto zwrócić uwagę na to, by było ono umiejscowione w ciekawym miejscu, a także dysponowało szybkim i wygodnym połączeniem z innymi ważnymi miejscami w mieście. Co prawda klient nie będzie przebywał w biurze codziennie, ale dobra lokalizacja to przede wszystkim wygoda i oszczędnosć czasu. Dzięki elastycznej ofercie e-biura przedsiębiorcy mogą idealnie dopasować pakiet do swoich potrzeb i priorytetów, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów związanych z prowadzeniem i ubezpieczeniem standardowego biura, jak również zatrudnianiem pracowników. Outsourcing biurowy to nowoczesne i innowacyjne, a jednocześnie praktyczne podejście do prowadzenia firmy.